2023


Mai 

Tähistasime volbripäeva, lustisime ja uurisime nõidusliku maailma võlusid, proovisime ka luuaga sõitu :)
Perevanemad läbisid terapeut Tuuli Vellamaa juhendmaisel perepõhised supervisioonikohtumised, ikka selleks, et koostöö laste kasvatusprotsessis sujuks veelgi paremini.
Meil toimub suur ja vahva ja igati äge spordipäev, mille viivad läbi Ironman korraldustiimi liikmed, ootame seda väga :)
Meie vahvad spordihuvilised osalevad Kostiveres toimuvatel pesapallivõistlustel, hoiame neile pöialt .)
Meie kõige kõige ägedam pesapalli huviline osaleb Kostiveres toimuval rahvusvahelisel pesapalliturniiril, kus lisaks Eesti keelele on kuulda ka Soome ja Läti keelt.
Meie juht osaleb Viljandis toimuval perekodu juhtide supervisioonipäeval, mida juhendavad Moreno keskuse võrratud terapeudid Tuuli ja Aivar. 

Aprill
Meie lastehoidu külastas ootamatult ja meile üllatusena Sotsiaalkindlustusameti spetsialist, kes tuli veenduma, et lastel on meie juures hea ja kõik vajalik olemas. Järelevalve akti näol saime kinnitust, et oleme õigel teel ja oleme oma teenuse üles ehitanud just nii nagu peab.
Käisime SEB Heategevusfondi toel lastega Tartus vaatamas balletti "Naksitrallid" ja külastasime ka tagurpidi maja ning Vapiano pitsakohvikut.
Korraldasime oma asutuse sisehindamismeeskonnaga meie vahvale meeskonnale ühise ja õpetliku miljööteraapilise koolituspäeva, kus kõik said tutvuda ka meie uuendatud miljööteraapia käsiraamatu sisuga.
Juht osales ELNHÜ üldkoosolekul Tallinnas, et  olla kuuldud ja võtta uut infot kuulda. 
Veetsime aktiivselt koolivaheaega, käisime kinos, spas, teatris, Sup laudadega sõitmas, panime oma oskused proovile Rakvere Militaarkeskuse seiklustoas, uurisime põgenemistubades  oma loova mõtlemise oskusi ja panime proovile koostöövõime. 

Märts
Jagasime oma teadmisi miljööteraapiast KLAT meeskondadele.
Osalesime Tartus Masingu koolis toimuval konverentsil "Tabamata Vastuolu" ja tunnustasime meie asutuse erilist eripedagoog Pille Kriisat tema pühendumise ja südamega tehtava töö eest.
Meie juhtkond osales Rahvusvahelisel Sotsiaaltöö päeval  ESWA Tunnustusüritusel, kus anti üle meie poolt suur tunnustus Rakvere linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhile Kersti Suun-Deketile. 
Meie juht tegi VIROLi sotsiaaltöötajate tunnustuspäeval vahva ja inspireeriva ettekande pereteraapiast ja peredega tööst ning ühtlasi tunnustasime seal ka Rakvere linnavalitsuse lastekaitseosakonna töötajaid inspireeriva koostöö eest ning andsime üle tunnustava auhinna ka Rakvere linna politseinik Kristi Ristile, kes on pühendunud koostööle ja lahenduste otsimisele, lihtsalt võrratu naine, tänu kellele tõime maakonda ÄKK ürituse. 

Veebruar
Meie noored käisid SEB Heategevusfondi toel Tallinna Noorsooteatris ja vaatasid etendust, mis pühendatud just noorte mõttemaailma analüüsile.
Meie perevanemad läbisid Imago suhtekoolituse ja kogesid koolituse raames ka koostööd oma pere noorega.
Meie pereterapeudid läbisid Tunnetekeskse paariteraapia lühikoolituse.
Käisime kinos ja erinevates batuudi- ning mängukeskustes, nautisime koolivaheaega.

Jaanuar
Tähistasime uue aasta saabumist ja andsime ka uue aasta lubadusi ja nautisime aktiivselt koolivaheaega.
Käisime kaasa elamas ja uudistamas Rakvere Spordihallis toimuvat korvalli turniiri, mille tulud kingiti meie laste spodritegevuste toetuseks.